Příležitost pro úspěšné obchodníky

Praha

Popis pozice

Přijďte ukázat svůj obchodní talent a budovat kariéru ve stabilní společnosti. Pokud jste obchodníkem tělem i duší a, nebojíte se odmítnutí, práce v terénu a Vám není cizí a při akvizicích jste jako ryba ve vodě, pak Vás potřebujeme!
Hledáme cílevědomého a dravého obchodníka pro Prahu

Co bude Vaším úkolem?
Budete spravovat svěřené portfolio zákazníků a přitom vyhledávat a získávat nové obchodní příležitosti. Celý den strávíte schůzkami u klientů, na kterých budete rozvíjet a udržovat vzájemnou spolupráci. K dispozici budete mít služební automobil, který bude zároveň Vaší kanceláří.

Profil kandidáta

Co umíte?
Máte zkušenosti z pozice obchodního zástupce alespoň dva roky, rádi komunikujete a jednáte s klient na profesionální úrovni. Máte prokazatelné výsledky z obchodní praxe. Vaše vystupování je reprezentativní a úsměv Vám nechybí za každé situace. Vlastníte řidičský průkaz a maturitní vysvědčení. Jste časově flexibilní a motivovaní pro práci obchodníka.

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?
Jedinečnou příležitost být úspěšný obchodník a být za to ohodnocen atraktivní finanční částkou. Možnost kariérně vyrůst a získávat stále nové zkušenosti a podněty k vlastnímu rozvoji. Dynamický a inspirativní tým přátelských kolegů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2739283  Datum zveřejnění: 10.4.2017