Příjemná práce za lákavou mzdu ve Šlapanicích-CNC soustružníci,frézaři

Brno - město, Brno - venkov

Popis pozice

Do našeho přátelského týmu přijmeme nové kolegy na pozice: CNC soustružníci, CNC frézaři a klasičtí frézaři do Šlapanic u Brna. Jedná se o zajímavou práci na dlouhodobou spolupráci s možností kariérního postupu a pečlivým zaškolením, aby pro Vás vstup na nové pracovní místo byl co nejjednodušší.

Náplní práce je obrábění na CNC soustruhu nebo CNC fréze, programování, sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu, práce s měřidly.

Profil kandidáta

Požadujeme zkušenosti s obsluhou a programováním CNC frézy nebo soustruhu, orientaci v normách a v technických podkladech pro obrábění. Taktéž vyžadujeme docházku na 3-směnný provoz.

Nabízíme

Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení spolu s bohatými benefity (bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce). Kvalitní zaškolení a možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2749175  Datum zveřejnění: 7.10.2016