Vedoucí logistiky

České Budějovice, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme schopného Logistika s komunikativní AJ !

  • Odpovědnost za plánování, optimalizaci a kontrolu logistických procesů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v AJ
  • Koordinace procesů mezi logistikou a výrobou
  • Zpracování objednávek od zákazníků (produkty, náhradní díly)
  • Řízení činnosti skladu (inventury apod.)
  • Vedení menšího týmu lidí

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Porozumění technické problematice
  • Znalost práce na PC, znalost systému K2 výhodou
  • Organizační schopnosti a vstřícné vystupování
  • Schopnost týmové spolupráce
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Dynamickou, různorodou práci s denním využitím AJ
  • Velmi dobré finanční ohodnocení + 13. plat
  • Odborné zaškolení
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené nad rámec
  • Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2749214  Datum zveřejnění: 22.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč