Rád telefonuješ? My Ti za to zaplatíme! 22.000,- nástupní mzda! Telefonní operátor

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
23.000-50.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuj tam, kde se budeš cítit dobře a kde ti ještě lépe zaplatí!

U nás si uvědomujeme, že člověk tráví v práci velkou část života. Přidej se právě teď k nám! A proč? Protože prací u nás jenom získáš. A to sice zajímavou práci, fixní mzdu 22.000,- a k tomu neomezené bonusy, skvělého šéfa, bezvadný kolektiv a krásné pracoviště. Tak neváhej a pojď do toho!

Co tě u nás čeká?
Budeš pracovat v týmu, který je nejdůležitějším prvkem naší úspěšné společnosti. Budeš pomáhat lidem snížit jejich náklady na energie a tím jim ušetříš peníze a čas. Práce je to zábavná a rozmanitá, od komunikace se zákazníky, přes prodej, vypracování vhodných nabídek na míru a mnoho dalšího.

Po kom se ohlížíme?
Těšíme se na energického, upovídaného kolegu se smyslem pro prodej a zákaznický servis. Šanci má naprosto každý! V našich řadách najdeš studenty, maminky na rodičovské, ostřílené důchodce. Stačí chtít a my už tě vše potřebné naučíme.

Jak tě chceme zaujmout?
Výhody jako kariérní růst a osobní rozvoj, občerstvení na moderním a příjemném pracovišti, stravenky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, bezvadný kolektiv jsou pro nás samozřejmostí. Nejen díky nim jsme získali pověst top zaměstnavatele. A TEĎ POZOR… Navíc tě hned od začátku podpoříme základní mzdou 22.000 Kč, ovšem ti nejlepší si domů nosí 50.000 Kč. Dále pořádáme různé soutěže, vyplácíme odměny za doporučení zaměstnanců, zkrátka se umíme bavit:-)

Jestli jsme tě přesvědčili, že pracovat u nás je ta správná volba, pošli svůj životopis odkazem níže, na denisa.prepslova@manpower.cz nebo zavolej na číslo 226 254 967 a přidej se k nám.

Těšíme se na Tvou reakci! :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
http://www.manpower.cz
ID: 2755847   Datum zveřejnění: 7.10.2016