Regionální obchodní manažer

Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Popis pozice

Hledáme zkušeného manažera, který za sebou má úspěšnou praxi ve vedení lidí. Působíte v maloobchodním prodeji? Slovo stereotyp je Vám cizí a jste orientování na úspěch? Baví Vás být poměrnou část dne v terénu? Chcete mít v rukou zodpovědnost za výsledky společnosti?

Pak Vás potřebujeme!

Co bude Vaším úkolem?
• řízení prodejen ve svěřeném regionu
• vedení zaměstnanců poboček (plánování stavu, zajištění náboru, školení, hodnotící pohovory, vedení porad apod.)
• zodpovědnost za dosažení stanovených cílů
• dohled a kontrola prezentace sortimentu dle plánu, čistoty, čerstvosti a kvality
• sledování konkurence, pravidelný reporting

Co od Vás potřebujeme?
• SŠ vzdělání
• min. 3 roky zkušeností z maloobchodu
• zkušenost s vedením většího počtu lidí – manažerské dovednosti
• ŘP.sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat
• organizační, analytické, vyjednávací schopnosti a schopnost řešit konfliktní situace

Co Vám nabízíme?
• zázemí stabilní a nadnárodní společnosti
• motivační finanční ohodnocení
• kariérní růst
• různorodou pracovní náplň
• prémie za výsledky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2767308  Datum zveřejnění: 14.10.2016