Poslední šance na výdělek 160 Kč/hod-skladník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všechny dárky vyřešíte, pokud vyslyšíte volání malého zeleného ufonka, který svolává své pomocníky do Horních Počernic. Garance spokojených Vánoc, jak pro Vás tak pro Vaše blízké. Za nadpozemskou odměnu, kterou od nás získáte, můžete třeba i rovnou nakoupit dárky pro své blízké za zvýhodněnou cenu!

Jedná se o jednoduchou práci ve skladu s elektronikou. Budete vyskladňovat a naskladňovat zboží, pracovat se čtečkou a balit zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dostane od nás takovou finanční odměnu, o které se Vám doposud ani nezdálo...a to až 160,-Kč/hod. Pokud chcete někomu udělat za vydělané peníze radost pod stromečkem, můžete využít zajímavých zaměstnaneckých slev. Jestli nechcete nakupovat s davy, můžete začít hned díky týdenním zálohám. O tom, že u nás vládne příjemné atmosféra Vás přesvědčí snídaně na pracovišti zdarma a těšit se můžete i na parádní mikulášskou nadílku. A co je určitě ještě príma, pokud máte kamaráda, který by si chtěl s Vámi hezky před Vánoci vydělat..doporučte nám ho a získejte odměnu 1.500,-Kč...z toho ale i vyplývá, že čím více kamarádů máte, tím větší odměna tu na Vás čeká :)

Kontaktovat nás můžete e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 či se s životopisem zastavit přímo na pobočce: Sokolovská 38, Praha.

Ježíšku, už je čas! .. tak využijte poslední příležitosti si takto pěkně vydělat a rozdat radost včas všem ostatním.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Největší internetový e-shop

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budete pracovat pro největší internetový e-shop v Čechách, kterému před Vánoci všechno zboží mizí rychle z regálů. Požadujeme od Vás tedy pracovní nasazení a docházku na směny od pondělí do pátku, a to s možností výběru ranních nebo odpoledních směn.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
http://www.manpower.cz
ID: 2776250   Datum zveřejnění: 9.12.2016