Šance pro vás! Operátor montáže za 27. 000,-

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Rakovník
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí společnosti, která patří mezi deset největších světových dodavatelů v automobilovém průmyslu? Máme pro Vás skvělou příležitost stát se naším spokojeným zaměstnancem, který dostane stabilní zaměstnání, práci která ho bude bavit a navíc k tomu ještě super plat.

POPIS POZICE
- operátor montáže klimatizačních jednotek a ovládacích panelů do automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
– základní mzda 19. 000 Kč/ měsíc
– příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 16 Kč /hod
– dotované stravné
– týmový bonus až 1.650 Kč
- smlouva na HPP
- místo výkonu práce Rakovník
- zajištěné svozy z Loun a Žatce

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 254 963 nebo emailem na daniela.vejvodova@manpower.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Rakovníku, adresa je: Vysoká 267, 269 32.

Těšíme se na Vás.

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2017 (zbývá ještě 36 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete se stát součástí společnosti, která patří mezi deset největších světových dodavatelů v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– ochota pracovat na třísměnný provoz
– vše potřebné Vás rádi naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 2796719   Datum zveřejnění: 15.9.2017