Strategic Projects Coordinator

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Přední mezinárodní výrobní společnost, zaměřená na inovaci, kvalitu a vývoj nových výrobků s použitím nejmodernějších technologií, přijme do svého týmu Strategic Projects Coordinator.

  • Koordinace dodávek a návaznost strategických projektů v závodě
  • Úzká spolupráce s ředitelem pro strategii a vedoucími jednotlivých projektů
  • Reporting a finanční kontrola projektů
  • Dalších aktivity spojené s projekty - administrativa, dokumentace, testování, proškolování

Požadujeme
  • VŠ vzdělání technického / chemického směru
  • Zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti
  • Základní znalost podnikových finančních procesů
  • Pokročilá znalost AJ (C1) / NJ výhodou
  • Znalost systému řízení kvality: ISO 9000, ISO 14000 (popř. ISO/TS 16949)
  • Znalost práce s ERP (Oracle JDE)
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Stabilní a zajímavou práci pro významnou mezinárodní společnost
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosem pro firmu
  • Možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2808497  Datum zveřejnění: 11.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností