Stavbyvedoucí

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Popis pozice

Stavěli jste již jako malí hrady z písku? Merkur byla vaše oblíbená hračka a na Lego vzpomínáte dodnes? Přidáte-li k tomu i zkušenosti ze stavebnictví potom jste pro našeho klienta ten správný člověk.

Pro stavební společnost založenou v roce 2004, která se neustále intenzivně rozvíjí a svou velikostí patří mezi středně velké podniky hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucí.

Co Vás čeká? Budete zabezpečovat realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací. Budete zodpovědný za dodržování harmonogramu stavby, přejímku staveniště, kontrolu kalkulací stavby. Budete zabezpečovat vstupní kontroly materiálu, výstupní kontrola subdodavatelských dodávek. Na starosti budete mít i přípravu podkladů pro fakturaci, zajišťování podkladů pro přejímací řízení vlastních dodávek i subdodavatelů a vedení přehledu vad a nedodělků a jejich odstranění.

Požadujeme:
  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe ve stavebnictví min. 3 roky
  • ŘP sk. B
  • práce na stavbách v rámci celé ČR
  • výborná znalost MS Office
  • samostatnost, spolehlivost
  • časová flexibilita
  • výhodou osvědčení o autorizaci v oboru

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • po zapracování zajímavý systém osobního ohodnocení
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2814846  Datum zveřejnění: 16.11.2016