Inženýr automatizace

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Tábor

Popis pozice

Jste machr v automatizaci? Programujete PLC stroje ? Zástupci mezinárodní výrobní společnosti na Táborsku Vás rádi poznají !

  • návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů
  • tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací
  • spolupráce na návrhu hardware
  • provádění akceptačních testů (FAT)
  • aktivní práce v rámci celého projektového týmu
  • vytváření technické dokumentace

Očekáváme:
  • VŠ elektrotechnického směru, případně IT zaměření (mechatronika, robotika, kybernetika, průmyslová automatizace, řídící systémy), nebo SŠ s relevantní praxí
  • znalost některého typu PLC (ABB, Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST, apod.)
  • znalost principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Promotic aj)
  • znalost průmyslových komunikací (Profibus, Modbus, DeviceNET, apod.)
  • práce v oboru min. 1 rok výhodou
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Vzdělávací program
  • Příspěvek na stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2835096  Datum zveřejnění: 9.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou