Strojírenský technolog

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Chcete být součástí klíčového hráče na trhu v oblasti svařovací techniky? Máte zkušenosti na pozici Technologa ve strojírenské společnosti? Tak to možná právě hledáme Vás! Aktuálně obsazujeme pozici Technologa pro strojírenskou společnost ve Vamberku.

  • Tvorba technologických postupů, zlepšování stávajících
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Odstraňování technologických závad
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč celou společností

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Odpovídající praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalost výkresové dokumentace
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, předního hráče na trhu
  • Příjemný kolektiv
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Firemní teambuildingy
  • Rozvoj a další vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2894293  Datum zveřejnění: 19.10.2017