Procesní Inženýr

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Hledáme kandidáta s otevřeným myšlením, který se zaučí do dané technologie a bude technickou podporou pro výrobu

  • Vyhodnocování výrobního procesu, množství vyrobených produktů
  • Identifikace vzniku a důvodu poruch
  • Návrhy na zlepšení při výskytu poruch, příp. změnu technologie
  • Návrhy na změnu nastavení linek z technického pohledu
  • Spolupráce s výrobou a techniky

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ (min. B1)
  • Znalost MS Office
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí silné rostoucí mezinárodní společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Odborné zaškolení v mateřské společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • A další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2901064  Datum zveřejnění: 9.10.2017