Správce budov a technik BOZP a PO

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov

Popis pozice

  • Provádění preventivních kontrol míst pracovního výkonu
  • Provádění školení BOZP, spolupráce při identifikaci, hodnocení rizik a návrhů opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci
  • Organizace odpadového hospodářství, zodpovědnost za oblast energetiky a vodohospodářství
  • Evidence majetku, sledování nákladů
  • Spolupráce s dodavatelskými firmami a orgány veřejné správy

Profil kandidáta

Požadujeme
  • SŠ / VŠ technického směru - vhodné i pro šikovné absolventy
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Odborné zaškolení
  • Orientace v aktuálních předpisech z oblasti bezpečnosti, požární ochrany, ekologie, odpadového hospodářství nebo ochota se doučit
  • Aktivní znalost NJ (B1) nebo AJ (B1)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Průběžné firemní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2901788  Datum zveřejnění: 2.10.2017