Montážní práce v ČB; až 18.000 Kč + příplatky; stravenka 100 Kč; 3 směny

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
15.000 - 21.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montážní práce, obsluha strojů
- kontrola kvality
- pomocné práce ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé uplatnění u stabilní společnosti
- základní mzda 15.000 Kč/měsíc, prémie až 3000 Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- čisté pracovní prostředí; práce vsedě
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rozvíjející se společnost se sídlem v Českých Budějovicích

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba, technické obory, strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v jakémkoli oboru
- dobrý zrak, manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost
- ochota pracovat na 3 směny (pondělí až pátek; ranní, odpolední, noční)
- práce je svým charakterem vhodná pro ženy (jemná motorika)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice
ID: 2901974   Datum zveřejnění: 9.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   15.000 - 21.000