Operátor v nové výrobní hale

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Modřice, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
19.100,-Kč - 20.080,-Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijďte do naší nové výrobní haly a buďte mezi prvními, kteří rozjedou nové stroje. Jedná se o nenáročnou práci u stroje, který vyrábí menší plastové výrobky. Třísměnný provoz, v budoucnosti možnost nepřetržitého provozu.
Doprava firemním autobusem přímo na směny!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hrubá mzda 19.100,-Kč - 20.080,-Kč
- Možnost dalšího navýšení v průběhu roku
- Příplatky za noční a víkendové směny
- Týden dovolené navíc
- Stravenky 120,-Kč
- Po čase převod do kmenového stavu firmy
- Vstupní lékařskou prohlídku hradíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní společnost, který vyrábí plastové výrobky do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pouze pro zájemce o dlouhodobý pracovní poměr!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Orlí 3
602 00 Brno
ID: 2936075   Datum zveřejnění: 28.7.2017