Obchodní ředitel

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Přední potravinářská firma na Táborsku nabízí pracovní příležitost do Top Managementu - Obchodního Ředitele

  • Vedení obchodního oddělení společnosti
  • Tvorba obchodních plánů a strategií
  • Prezentování společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Řízení a návrhy marketingových strategií
  • Vyjednávání s mezinárodními řetězci v tuzemsku i zahraničí
  • Úzká spolupráce a komunikace s oddělením výroby, logistiky, finančním odd.

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou)
  • Velmi dobré obchodní zkušenosti a vyjednávací schopnosti
  • Praxe v potravinářství nebo v rychloobrátkovém zboží
  • Aktivní přístup, reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, kreativita

Nabízíme

  • Zázemí silné výrobní společnosti
  • Pozici přímo podřízenou jednateli společnosti
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusová složka
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Odborné zaškolení na dané produkty a procesy
  • Služební automobil
  • Telefon, Notebook
  • Další firemní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2958529  Datum zveřejnění: 26.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností