Skvělé pracovní příležitosti v Ústí nad Labem a Teplicích! (dělník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jedny z nejúspěšnějších společností v Ústecku a Teplicku hledáme nové kolegy, muže i ženy na pozice operátora do výroby.

Vaší náplní práce bude obsluha výrobních strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP
Širokou škálu benefitů
Pravidelný výdělek a 13. plat
Příplatky dle Zákoníku práce
Vyplácení týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový prumysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Žádné velké požadavky nemáme, pokud ti nevadí práce ve 3 směnném, nebo nepřetržitém provozu, tak hledáme právě tebe!

Spolehlivost, dochvilnost a pracovitost bereme jako samozřejmost. :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2978169   Datum zveřejnění: 8.9.2017