Škoda Auto hledá svářeče

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
07.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
28.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stále, perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti? Potřebujete ubytování nebo svoz do práce?
Ozvěte se nám a my zařídíme váš nástup!

– obsluha svářecích strojů
Zavádění materiálu do strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Mzdu 28.000,- měsíčně
- po třech měsících navýšení mzdy
- po šesti měsících osobní ohodnocení
- možnost vyplácení záloh
- po 12-cti měsících přestoupení pod kmen Škody Auto
-možnost ubytování
- možnost svozů ze směru Vlkov n.Lesy, Český Dub, Dlouhopolsko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Škoda Auto je dlouhodobě největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů. Společnost byla celkem čtrnáctkrát vyhlášena českou firmou roku v soutěži Českých 100 nejlepších.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– min. požadované vzdělání základní
– vyučení v oboru - výhodou
– praxe - výhodou
– průkaz CO2 - výhodou
– spolehlivost, samostatnost a pečlivost

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nás kontaktovat na telefonním čísle 226 257 583 nebo zašli svůj životopis na e-mail adriena.vernerova@manpower.cz

Už se těšíme na spolupráci!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3003755   Datum zveřejnění: 31.7.2017