Mzdovka jede!-Pojeď taky za super mzdu. Mzdový účetní

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdovka hejbe světem, tak neboj se a pojď se pohnout taky! :) Nabízíme ti práci v moderním prostředí, mezinárodním týmu a především společnosti ověnčené samými superlativy.

Asi nemusím připomínat, že se jedná o finanční pozici :) Čeká Vás tady prostředí mzdové účtárny a s tím i všechny činnosti, které k této pozici náleží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání, flexibilní pracovní doba...)

Všechny podrobnosti i velikosti Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.

Budeme se těšit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT company

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyžadujeme pracovní zkušenosti se mzdovým účetnictvím (payroll) z prostředí sdílených služeb (Shared Service Center). Jsme americká společnost a firemním jazykem je angličtina (z toho důvodu vyžadujeme přímo excelentní aj (C1)).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3021337   Datum zveřejnění: 30.7.2017