Servisní technik

Popis pozice

Zajímá Vás spojení techniky a komunikace se zákazníkem? Jste na správném místě!

Budete mít na starosti své klienty – zdravotnická zařízení, kterým budete instalovat a servisovat přístroje.

Chtěli byste také svobodu v zaměstnání? Rádi Vám ji poskytneme!

Práci si budete plánovat samostatně podle Vašeho uvážení, ale samozřejmě také podle potřeb zákazníků. Budete jezdit na montáže, školit obsluhu zařízení, poskytovat záruční i pozáruční servis a zajišťovat podporu zákazníkům.

Aby Vaše práce fungovala dobře, budete také komunikovat s výrobci přístrojů, zajišťovat dodávky náhradních dílů a fakturaci.

Radost z cestování je také určitě nutností, ale venkovního světa se bát nemusíte, budete cestovat jen po ČR, zhruba 3-4 dny v týdnu, ostatní dny budete v kanceláři v Hradci Králové se skvělými kolegy.

Nabízíme

Za Vaši dobře odvedenou práci Vám nabídneme práci ve stabilní české společnosti, která se ale neustále rozvíjí a využívá nejmodernější technologie.

Budete se moci odborně i jazykově vzdělávat, účastnit se školení v zahraničí. Ohodnoceni budete také formou bonusů, dostanete služební automobil i k soukromým účelům.

Kolektiv i nadřízený pro Vás budou oporou a vždy budete mít dveře otevřené. Práci si budete plánovat samostatně, a s tím souvisí také pružná pracovní doba, která Vám bude umožněna.

Co ale dalšího Vám může práce přinést? Dobrý pocit z toho, že spravujete přístroje, které pomáhají lidem, resp. lidskému zdraví a třeba jednou někomu zachrání život.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

17. listopadu 389
530 02 Pardubice
Česká republika
ID: 3025827   Datum zveřejnění: 27.11.2018