Senior BI Analytik/čka

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Buďte součástí renomované a stabilní bankovní společnosti na českém trhu a podílejte se na unikátním projektu digitalizace.
Pro našeho významného klienta z bankovní sféry hledáme zkušeného BI (Business Intelligence) analytika/analytičku.

Co bude součástí Vaší každodenní agendy?
✔ Provádět plnou/ komplexní technickou a systémovou podporu relevantních front-end a back-office systémů.
✔ Využívat svých expertních/ pokročilých znalostí a dovedností k vysoce samostatné práci na komplexních projektech a to i z pohledu jejich řízení v rámci IT a zpracovávat nestandardní složitá zadání.
✔ Podílet se na návrzích testování nových funkčností a zastřešovat testování a jeho výstupy – jde o testování složitých a komplexních změn/ požadavků napříč různými systémy a platformami
✔ Realizovat implementaci nových modulů nebo jejich částí.
✔ Spolupracovat s dodavateli a aktivně se podílet na řešení rozsáhlých problémů při realizaci projektů.
✔ Analyzovat a definovat detailní IT specifikace mapování dat pro systémy
✔ Jako "technický poradce" navrhovat vhodná technická řešení pro jednotlivé vývojové a opravné postupy.
✔ Účastnit se nebo vést technologické projekty v souvislosti s upgrady/ zdokonalováním systémů a aplikací; zlepšování stávajících postupů, procesů a systémů.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát byste měl/a mít:
✔ Minimálně středoškolské vzdělání
✔ Alespoň 4+ let zkušeností z oblasti analýzy/vývoje SW
✔ Odbornost a expertní znalosti z oblasti svěřených systémů/aplikací, expertní znalosti z BI oblasti
✔ Praktická znalost databází – Oracle, SQL, PL/SQ
✔ Znalost Enterprise Architekt a jiných modelovacích technik
✔ Zkušenost s vedením projektů

Výhodou pro Vás bude:
✔ Zkušenost z oblasti bankovnictví/finančních služeb
✔ Zkušenost s koordinací a vedením menšího projektového týmu

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
✔ 5 týdnů dovolené, které můžete využít pro svoji rodinu a koníčky
✔ dny volna navíc – parents day, sick days, 1-5 dní Free days
✔ příspěvek na stravování, penzijní připojištění a volnočasové aktivity
✔ přátelské prostředí, inovativní tým
✔ prostor pro vzdělávání a rozvoj, což podpoří Váš osobní i profesní růst
✔ mnoho dalších..

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3025871  Datum zveřejnění: 21.4.2017