Zákaznická kvalita - 40 000 Kč

Jihočeský kraj, Okres Písek, Okres Strakonice

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost na Písecku přijme schopného pracovníka kvality se znalostí němčiny, kterou využije nejen na služebních cestách. Máme Vám co nabídnout !

  • Spolupráce, návrhy a tvorba nápravných opatření v oblasti kvality
  • Péče o dodavatele vstupních materiálů pro výrobu
  • Jednání a rozvoj dodavatelské kvality
  • Provádění testů nových, změněných i stávajících produktů

Profil kandidáta

Co očekáváme:
  • Min. SŠ vzdělání
  • Ideálně praxe se zaměřením na vstřikování plastů
  • Komunikativní znalost němčiny
  • Znalost práce na PC
  • Ochota cestovat - občasné služební cesty do zahraničí

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Možnost seberealizace a dalšího růstu
  • Atraktivní mzdové ohodnocení + 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3032473  Datum zveřejnění: 8.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 Kč