Nákupčí

Okres Nymburk

Popis pozice

Baví Vás nákup a chcete se dále rozvíjet? Umíte německy nebo anglicky a chcete jazyk využívat ve svém zaměstnání?

Náplň práce
  • budete mít na starosti dodavatele a komunikaci s nimi ohledně včasného dodání objednávek
  • denně budete pracovat v SAPU
  • na starosti budete mít také výrobní dokumentaci, kterou budete předávat dodavatelům
  • spolupracovat budete s oddělením plánování výroby, budete optimalizovat objednávaná množství materiálu
  • vyhledávání nových dodavatelů a vyjednávání o cenách

Profil kandidáta

  • SŠ- vzdělání technického směr
  • musíte umět číst výkresovou dokumentaci
  • zkušenosti s nákupem dílů vyráběných dle výkresové dokumentace
  • neobejdete se bez aktivní němčiny či angličtiny
  • znalost SAPU je výhodou

Nabízíme

  • zajímavé motivující platové ohodnocení
  • za své pracovní výkony získáte zajímavé roční odměny
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost školení v Německu
  • dovolená navíc
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3041876  Datum zveřejnění: 18.3.2018