Infolinka v bance - vhodné pro absolventy

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy hledáme pohodové kolegy, kteří zaštítí práci na zákaznické lince.
To znamená, že budete přijímat hovory od stávajících klientů, řešit jejích požadavky na změnu, zodpovídat dotazy a také zjistíte zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení.
Součástí vaší práce bude zodpovídání emailových dotazů.

Máme pro Vás práci, kde si přizpůsobíte pracovní dobu.

Profil kandidáta

Hledáme šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky.

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen FIXNÍ mzda, ale také odměny na základě vaší šikovnosti.

Máme propracovaná školení a možnost kariérního postupu zaručena!
Podívejte se na balík benefitů, který máme pro Vás připraven:

  • 8 dní dovolené NAVÍC (po 2 letech AŽ 30 dní)
  • stravenky
  • flexipassy
  • cafeterie od 6 do 24 000 Kč/ ročně (podle toho jak dlouho jste s námi)
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění (po 1. roce)
  • možnost zvýhodněných zaměstnaneckých úvěrů
  • občerstvení na pracovišti - kafíčko, čaj...

Čas od času pořádáme teambuilding a jiné společné aktivity, aby bylo v týmu veselo!

Přidejte se k nám! Neváhejte a pošlete mi CV!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3057666  Datum zveřejnění: 15.4.2019