Infolinka v bance - Vhodné pro absolventy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy hledáme pohodové kolegy, kteří zaštítí práci na zákaznické lince.
To znamená, že budete přijímat hovory od stávajících klientů, řešit jejích požadavky na změnu, zodpovídat dotazy a také zjistíte zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení.
Součástí vaší práce bude zodpovídání emailových dotazů.

Máme pro Vás práci, kde si přizpůsobíte pracovní dobu, můžete si zvolit – dle vašich možností – zda chcete pracovat na hlavní, nebo zkrácený pracovní poměr (30 hod/ týdně) se spoustou benefitů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen FIXNÍ mzda, ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení a možnost kariérního postupu zaručena

Máme pro vás na pracovišti vodu+kávu+čaj zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku.

Na na odpočinek a regeneraci od nás dostanete 28 dní dovolené, stravenky, navíc také máme cafeterii (kde si vyberete z řad možností - příspěvek na dovolenou, jazyky, volnočasové aktivity) - kde můžete čerpat po půl roce 6 tisíc, po roce 12 tis. a s odpracovanými lety se zvyšuje až na 24 tis. ročně.

Čekají na Vás i flexipasy a po roce příspěvek na penzijko/životko.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Banka

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Pracovník call centra, bankovnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3057666   Datum zveřejnění: 17.7.2018