Manažer nákupu

Okres Žďár nad Sázavou

Popis pozice

Hledáme nového člena vrcholového vedení strojírenské společnosti.
Vaším úkolem bude zastřešit komoditní, režijní nákup, logistiku a sklad (nejčastěji nakupovanými komoditami je železo a suroviny do slévárny).

Budete se pohybovat na komoditních trzích a musíte vědět, kdy je vhodná doba nakupovat strategické suroviny do zásoby, přizpůsobovat se těmto trhům.

Budete řídit klíčová jednání s dodavateli.

V oblasti managementu Váš čeká o něco větší výzva – podílet se na změně struktury oddělení i společnosti, vtáhnout podřízené (cca 50 lidí) do procesu a objevit v každém ten největší potenciál.

PROFIL KANDIDÁTA

– velmi dobré vyjednávací schopnosti – necháme na Vás, jaký styl Vám vyhovuje, jestli jste “velká voda”, nebo tišší společník, který ale postupně dosáhne svého
– zkušenosti na manažerské pozici v nákupu
– znalost strojírenského oboru
– komunikativní znalost AJ
– být schopen/schopna změnit myšlení lidí

Nabízíme

– možnost účastnit se transformace společnosti
– být členem top managementu, spolupracovat s kolegy, kteří pro Vás mohou být inspirací
– pružnou pracovní dobu
– zajímavé mzdové ohodnocení
– 5 týdnů dovolené, firemní stravování a spoustu dalších benefitů
– místo výkonu práce okres Žďár nad Sázavou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3103403  Datum zveřejnění: 25.7.2017