Hledá se elektrikář

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

– Budete nést zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu a opravy

– Diagnostikovat a analyzovat závady a předcházet jim

– Provádět údržbu strojů a zařízení dle plánů údržby

– Odstraňovat poruchy na zařízeních a vést s tím související administrativu

– Provádět generální opravy strojů a zařízení – úzce spolupracovat s výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme?

– 25 dní dovolené

– Smlouva na dobu neurčitou

– Motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů

– Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti

– Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

– Nové moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se zaměřuje na výrobu válcových kluzných ložisek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrotechnické zaměření

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je to nabídka pro člověka, který má:

– SOŠ/SOU elektrotechnického zaměření

– Manuální zručnost, technické znalosti, časově flexibilní

– Aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., min. § 6

– Dobrou orientaci v elektro dokumentaci

– Schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení

– Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

– Schopnost týmové spolupráce

– ŘP skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nové Sady 25
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Czudková
E-mail: poslat životopis
ID: 3116857   Datum zveřejnění: 6.9.2017