Samostatná účetní

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro středně velkou nadnárodní výrobní společnost z Ústí nad Labem hledáme vhodné uchazečky či uchazeče na pozici účetní.

Co Váš čeká:
Budete součástí tříčlenného finančního oddělení, kde je finanční manažer, kde budete Vy, a kde Vám jako podpora bude k dispozici účetní - juniorka.

Konkrétně budete mít na starosti:
- vedení účetnictví společnosti
- zpracování, evidence a kontrolu účetních dokladů
- evidenci a účtování majetku (dlouhodobého i krátkodobého)
- kontrolu správnosti faktur
- účtování do hlavní knihy
- účtování skladových zásob, OOPP, stravenek, účtování úvěrů
- účtování mezd zpracované externí mzdovou účetní
- měsíční účetní závěrky
- zpracování DPH a kontrolního hlášení
- zpracování ostatní daňové evidence
- párování bankovních výpisů
- komunikaci s Finančním úřadem
- komunikaci s mateřskou firmou a pobočkami o zápočtech závazků a pohledávek
- spolupráci s finanční manažerkou na roční účetní závěrce, auditu
- práce v programu Navision

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- jazykové kurzy a další vzdělávání
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky nebo možnost stravování
- práci v malém příjemném kolektivu
- zázemí stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní výrobní společnost, která má v Ústí nad Labem cca 100 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- alespoň 5 let odpovídajících zkušeností s obdobnými činnostmi
- alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny (komunikace s centrálou alespoň po mailech)
- znalost Navision a IFRS výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Bárta
E-mail: poslat životopis
ID: 3121835   Datum zveřejnění: 10.9.2017