Referent - zákaznický servis

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Baví Vás komunikovat v angličtině ?
Máte vstřícné vystupování a dobrou znalost MS Excel?
Rádi se s Vámi setkáme !

Poskytnutí servisu zákazníkům a činnosti s tím spojené
Kompletní administrace zakázek, příprava dokumentů pro expedici a fakturaci
Denní komunikace s partnerskými zákaznickými servisy po celém světě
Příprava pravidelných reportů a analýz
Spolupráce na plánovaných projektech

Profil kandidáta

Min. SŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici vítána
Znalost MS Excel
Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

Práci v zákaznickém servisu mezinárodní výrobní společnosti
Mzdové ohodnocení odpovídající Vaší praxi a zkušenostem
Pracovní poměr na dobu určitou s pozdějším prodloužením na dobu neurčitou
Denní využití angličtiny, případně i jiného cizího jazyka
Řada zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3131799  Datum zveřejnění: 14.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností