Elektro "návrhy a design" pro absolventy a inženýry

Okres Kolín

Popis pozice

Nebaví Vás práce stále na jednom místě? Chcete poznat svět? Rozhýbejte svou kariéru ve výrobním inovativním podniku v okrese Kolín. Hledáme ty, co jim elektronika není cizí a stejně tak angličtina.

  • zapojíte se do vývoje a designu specifických produktů sloužící k ochlazení vzduchu

  • budete navrhovat elektro schémata

  • výrobky budete testovat a sepisovat k nim dokumentaci

  • několikrát do roka budete mít šanci se setkat s klienty v zahraničí

Požadavky:
  • zajímá nás člověk s elektro vzděláním

  • přijmeme i asolventa VŠ, inženýři s prací jsou však vítáni

  • musíme umět hovořit i psát anglicky

  • schopnost pracovat v AutoCAD

  • umění vyjednávat a komunikovat

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • konkurenční mzdové ohodnocení

  • dáme Vám prostor pro Váš rozvoj a podpoříme jej

  • několik zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, příspěvek na stravování, kurzy cizího jazyka, roční bonusy,...)

  • pracovat flexibilně dle Vašeho času

  • cesty do zahraničí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3137066  Datum zveřejnění: 23.8.2017