Inženýr kvality

Okres Kolín

Popis pozice

Dodavatelská a zákaznická kvalita, to je oč tu běží. Jsou pro Vás nástroje kvality jako 8D a PDCA denním chlebem?
Chcete pracovat v uvolněném pracovním prostředí, které je na hony vzdálené od automotive? Do you speak english?
Pokud je Vaše odpověď ANO, tak hledáme právě Vás.
Místo výkonu práce: Kolín

Co Vás čeká
  • každý den budete hlídat úroveň kvality výrobků během výrobního procesu
  • uvítáme člověka, který se nebojí komunikovat, neboť řešení reklamací a jednání se zákazníky bude na denním pořádku
  • další pracovní náplň, která bude patřit do repertoáru vašich povinností bude provádění interních auditů, spolupráce na vývoji a implementaci systému řízení jakosti
  • jednání s dodavateli, vyhodnocování interní kvality, spolupráce s jednotlivými odděleními při řešení problémů

Profil kandidáta

Předpoklady
  • uvítáme člověka s SŠ/VŠ technického směru
  • jako doma byste měl být v technikách APQP, MSA, Kaizen
  • zkušenosti z oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • samozřejmostí je orientace v normách ISO 9001
  • mluvit a psát anglicky budete velmi často

Nabízíme

– zaměstnání na neurčitou dobu!
– podpora do Vašeho startu
– mzda, která Vás bude těšit společně s bonusy
– kurzy pro zlepšení angličtiny
– pružná pracovní doba
– další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3142492  Datum zveřejnění: 29.1.2018