Získej praxi a vydělej si super peníze! (Specialista podpory zákazníků)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
14000-18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personální společnost Manpower. Jsme jednička na českém trhu práce v oblasti vyhledávání zaměstnání a poradenství. Máme mnoho spokojených klientů, víme, co potřebují a dokážeme jim dát potřebnou péči.

Aktuálně pro našeho klienta z oblasti telekomunikací hledáme kandidáty na pozici specialista zákaznického servisu.

Ahoj,

jsi upovídaný, nebojíš se kontaktu s lidmi a zrovna přemýšlíš jak začít svou kariéru? Chceš získat praxi a připojit se ke kolektivu firmy, které na jejich zaměstnancích záleží? Pro jednoho z našich klientů hledáme zkušené i nezkušené kolegy do týmu příchozí linky péče o zákazníky.

Náplní práce bude péče o zákazníky Vodafone v jeho partnerském call centru.

Jde o pasivní linku, kde budeš přijímat hovory zákazníků jednoho z českých telefonních operátorů. Tvým úkolem bude zodpovídat jejich dotazy a řešit základní požadavky zákazníků.
Nemáš zkušenosti? Nevadí! Máme pro Tebe připraveno propracované vstupní školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké výhody u nás získáš?

Za tuto zodpovědnou, ale nenáročnou práci nabízíme zajímavé finanční ohodnocení doplněné motivační bonusovou složkou. Čeká na Tebe též zajímavá skladba benefitů jako: zaměstnanecký tarif, mobilní telefon, stravenky, multisport karta a mnoho dalšího. Nabízíme Ti jedinečnou příležitost, jak nastartovat kariéru a stát se specialistou v oboru zákaznického servisu.
Pracovní místa jsou v příjemném moderním prostředí a po zapracování je tu dokonce i možnost částečné práce z domova.

Informace o náboru

Jak tuhle skvělou práci získat?

Stačí málo, zašli nám svůj životopis odpovědním formulářem, nebo na email: tomas.pasler@manpower.cz, následně se s tebou spojíme a domluvíme se na podrobnostech. Pokud máš nějaké dotazy, můžeš nám též zavolat 226 254 953. Budeme se těšit!

ManpowerGroup: hledáme lidem práci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

zákaznický servis

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

V podstatě každého:), stačí nám tvé dobré komunikační schopnosti a pozitivní přístup k práci. Rádi u nás uvítáme absolventy, maminky, ale i zkušené operátory. Kohokoliv, kdo má příjemné vystupování a nebojí se telefonovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3146930   Datum zveřejnění: 31.7.2017