Práce ve výrobě - odměna až 23 tis. Kč, plus nástupní bonus 10.000 Kč dělnické pozice

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Letohrad, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
08.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní společnost ve Vaší lokalitě rozšiřuje své týmy a má práci pro všechny. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky na pozice elektromechanik, strojírenský dělník a výrobní dělník. Přidejte se do týmu, který využívá zkušeností, které jsme posbírali za více než 75 let působení na trhu. Přátelský kolektiv a férové nejen finanční podmínky jsou pro nás nejdůležitější, protože spokojení zaměstnanci tvoří silný tým a ten je základem společného úspěchu. Svědčí o tom více než 1600 našich spokojených zaměstnanců. Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup ihned nebo dle vašich možností.

Popis pozice:

– Vaší pracovní náplní bude práce na výrobní lince.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– mzdu 21.000 Kč až 23.000 Kč
– náborový příspěvek 10.000 Kč
– prémie
– příplatky za směnnost
– příspěvky na stravování
– 25 dnů dovolené
– firemní sportovní dny
– příspěvek na volnočasové aktivity
– příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a mnoho dalšího
- místo výkonu práce je LETOHRAD

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 226257588
nebo emailem na magda.winterova@manpower.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– Se vším Vám pomůžeme, ale budeme od Vás potřebovat manuální zručnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3148780   Datum zveřejnění: 8.8.2017