Kontrola skleněných čoček česká lípa

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Česká Lípa
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
14.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

» manuální kontrola skleněných čoček do reflektorů osobních aut
» kontrola se provádí na samostatném pracovišti pod přímým světlem
» budete pracovat v týmu s mechanikem, který se stará o strojní zařízení
» jedná se o práci ve 3-směnném nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

» mzda při začátku 18.000 Kč (34.800,- po dvou letech)
» 26 dní dovolené
» stravenky v hodnotě 100 Kč
» a další zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední výrobce skleněných čoček do světlometů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Palachova 1404
46001 Liberec
ID: 3155733   Datum zveřejnění: 9.8.2017