Dělník - 180 Kč/ hod. a více - obec Pavlov (u Kladna)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pavlov, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste pečlivý, přesný a máte smysl pro detail? Líbilo by se Vám dostávat 180 Kč/hod. a více a benefity jako jsou stravenky 70 Kč/směnu? Vyhovuje Vám pracovat v jednosměnném provozu v blízkosti Prahy, kam se dostanete autobusem ze Zličína? Chtěl byste se jet na plně hrazené úvodní školení až do Japonska? Ovládáte anglický jazyk na základní úrovni?

Neváhejte a ozvěte se nám! Budeme se těšit na reakce.

Náplň práce:
Vážení směsi na digitální váze, následné umístění připravené směsi do plastových nádobek. Objem max. 500 ml, proto přesnost při vážení bude nejdůležitější součástí Vaší každodenní práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme HPP v kmenovém stavu u japonské firmy s dlouholetou tradicí
Práce v jednosměnném provozu od 7:00 nebo 8:00 hodin
Odměnou bude 180 Kč/hod a více
Příspěvek na dopravu 500 Kč/měs.
Autobusový spoj ze Zličína
Stravenky 70 Kč/směna
Dovolená 4 týdny
Hrazené školení v Japonsku

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2017 (zbývá ještě 4 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Japonská firma s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Sokolovská 127/38
18600 Praha 1
ID: 3157683   Datum zveřejnění: 11.8.2017