HR/payroll-to Vás bude prostě bavit!

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Zajímáte se o oblast HR a baví Vás mzdová agenda? Pokud jste již byl/a v kontaktu se zpracovnáním podkladů pro mzdy a chcete ještě více rozvinout Váš potenciál..nepřestávejte číst! :)

Čeká Vás komplexní zpracování mzdové agendy - zpracovávání a účtování mzdy zaměstnanců společnosti. Tedy budete zodpovědní za měsíční zpracování a výpočet mezd zaměstnanců a připravu ročního zúčtování daní.

Profil kandidáta

Požadujeme již nějaké zkušenosti se zpracováním podkladů pro mzdy či přímo se zpracováním mezd. Super výhodou je, pokud již jste zkušená/ý mzdová/ý účetní :) Požadavkem je taktéž výborný anglický jazyk (aktivní využívání), pokud ovládáte i němčinu, tak je to výhodou :)

Nabízíme

Jedná se o práci pro americkou společnost sídlící na Praze 4, kde vás multikulturní a přátelské prostředí rozhodně nemine. Společnost zároveň nabízí řadu benefitů (stravenky, týden dovolené navíc, kafetérii, multisportku, vzdělávací program a mnohem více...)

Zašlete nám své cv v anglickém jazyce a my se poté budeme těšit na viděnou :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3169560  Datum zveřejnění: 20.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-40000