Supervizor logistiky

Rychnov nad Kněžnou, Česko

Popis pozice

Jste ve skladovém hospodářství jako ryba ve vodě? Chcete si rozšířit obzory a pracovat v mezinárodním pracovním prostředí?
Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

Co Vás čeká?
  • musíte mít vůdčí schopnosti, povedete středně velký tým
  • vaší zodpovědností bude skladové hospodářství
  • budete vymýšlet, jak vše logisticky uspořádat
  • nedílnou součástí vaší práce bude i přijímání materiálu ve spolupráci s dalšími kolegy

Profil kandidáta

Profil kandidáta:
  • uvítáme člověka s minimálně SOU
  • musíte mít praxi na obdobné pozici a znát JIT,JIS
  • mezi Vaše vlastnosti by mělo patřit přizpůsobení se dynamickému prostředí a umění se rychle rozhodovat
  • angličtina na úrovni B1
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • ohodnoceni budete individuálně, dle vašich zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • pracovat budete v mezinárodním moderním prostředí podporující profesní rozvoj
  • k dispozici budete mít řadu benefitů jako je příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3170290  Datum zveřejnění: 23.5.2019