Mistr odborného výcviku učňů

Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Popis pozice

• spolupráce při komunikaci se školami a při výběru uchazečů/učňů
• výuka teoretických i praktických dovedností v oboru obrábění kovů
• vzdělávání učňů v oblasti technologií výroby
• dodržování stanoveného vzdělávacího plánu
• dohled nad dodržování BOZP ve svěřené oblasti
• vedení příslušné administrativy, hodnocení učňů

Profil kandidáta

Očekáváme:
• SŠ/ VŠ technického zaměření
• absolvované pedagogické minimum výhodou, možnost dodělat v průběhu praxe
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, časté využití, NJ výhodou
• odpovídající pracovní zkušenosti v daném oboru
• znalost práce s PC – Outlook, Excel
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• schopnost vést a motivovat lidi
• samostatnost
• pečlivost
• flexibilita

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
• týden dovolené nad rámec ZP
• příspěvek na dopravu a stravování
• 13. a 14. plat dle KS
• další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3181337  Datum zveřejnění: 7.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč