Personalista srdcař - HR business partner

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

" P E O P L E R E A L L Y M A T T E R "

Pokud se stotožňujete s tímto jednoduchým sloganem, jste náš člověk. Hledáme zapáleného, energického personalistu, který je pro lidi přístupný.

Zastupuji společnost s historií, dynamikou a aktuálně vysokým postavením celosvětově na trhu se stavebními produkty. Budete z pohledu HR řídit pobočku v lokalitě blízko Chrudimi, dobře dostupné z Pardubic a z Kutné Hory.

Vaše úkoly:
  • řízení HR procesů
  • partner pro manažery i zaměstnance, neustálý kontakt s lidmi
  • řízení procesů výběru, náboru, adaptace, odměňování, vzdělávání apod.
  • zodpovědnost za udržení konkurenceschopnosti firmy (snižování fluktuace)
  • činnost na projektech
  • reporting nejvyššímu HR, dynamické přizpůsobení aktuálním trendům a změnám

Co od Vás očekáváme:

  • pozitivní, profesionální a otevřený přístup
  • zkušenosti alespoň 2 roky v HR oblasti především s náborem a s pracovněprávní legislativou
  • obecné znalosti o politice odměňování, vzdělávání
  • musíte si umět vytvořit vztah s manažery, být odolní vůči náročnějším zaměstnancům
  • znalost AJ min. B2 (komunikativní, střední)

Budete výhodou pokud:

  • jste se setkali se systémem SAP
  • jste pracovali ve výrobní sféře

Nabízíme

Zde získáte:

  • možnost řídit HR dle Vás (podpora centrály)
  • rozhodně nové zkušenosti a neustálý pokrok
  • samozřejmostí je ohodnocení (závisí opravdu na Vás)
  • firma má spousty benefitů (5 týdnů dovolené, levnější stravování, příspěvky na pojištění, společné akce atd.)
  • kancelář v moderních prostorách s vybavenou kuchyní a relax zónou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3182066  Datum zveřejnění: 8.9.2017