Vedoucí směny oddělení expedice

Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Hledáme člena týmu s praxí v logistice a znalostí německého jazyka na pozici:
Vedoucí směny oddělení expedice (okr. Český Krumlov)

  • řízení a organizace práce na úseku expedice
  • zlepšování skladovacích procesů
  • management dopravy
  • optimalizace vstupní a výstupní kontroly
  • komunikace s dodavateli
  • řešení logistických reklamací
  • vedení a motivace podřízených pracovníků
  • komunikace v rámci společnosti

Očekáváme:
  • praxi v rámci automobilové logistiky
  • znalost práce na PC (SAP, MS Office)
  • komunikativní znalost NJ
  • logické myšlení, proaktivní přístup
  • organizační schopnosti, pečlivost
  • odpovědnost, samostatnost
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • dlouhodobé pracovní zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
  • zodpovědnou práci s možností dalšího profesního růstu
  • plat a osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • 13 a 14 plat
  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3184115  Datum zveřejnění: 11.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč