Obchodní zástupce - nákladní vozidla

Ústecký kraj

Popis pozice

Baví Vás svět aut? A máte rádi náklaďáky? A jste zároveň dobrým obchodníkem, ale neláká Vás práce někde v showroomu? Jste raději v terénu, každý den někde jinde? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku.

Čeká na Vás poměrně široké spektrum činností. Nákladní auta nejsou osobáky, vždyť skoro co kus, to originál. My potřebujeme obchodníka, který nejen přivede nové zákazníky, ale bude opečovávat i ty stávající. Pomůže jim s výběrem a specifikací konkrétního typu auta, jeho financováním, servisem a pomůže jim i s nástavbami na auto. Čeká Vás tak práce v terénu, na různých veletrzích, ale také jednání s dodavateli nástaveb. Pro klid a pohodlí je ale k dispozici samozřejmě i kancelářské zázemí.

A co požadujeme:
  • zkušenost alespoň tři roky v obchoďe s auty, segment nákladních aut samozřejmě výhodou
  • minimálně základy angličtiny
  • proaktivní, samostatnou a zodpovědnou osobnost

Profil kandidáta

Obchodní talent

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (fix + provize)
  • stabilní zázemí
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • balíček dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3187058  Datum zveřejnění: 13.9.2017