Operátor výroby pracoviště Kolín Ovčáry

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Kolín-Ovčáry, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
24.8.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25200 - 28500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na montážní lince - lisovna, svařovna, lakovna, montáž, logistika

Zaměstnanecké výhody, benefity

Průměrná mzda pracovníka 28 500 Kč/měsíc.

nástupní plat - základ : 22 500 Kč/měsíc, od 4. měsíce 24 470 Kč/měsíc

bonusový systém za docházku - měsíčně 1958 Kč

bonusový systém za výkon - měsíčně až 3181Kč

příplatek za práci v noci nejméně 15 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru

příplatek za práci o víkendu 15 % hodinového průměru

výrobní sobota 800 Kč

práce ve svátek 800 Kč příplatek

firemní bonusy 3 x ročně ( garantovaná výše pro rok 2018 je 23 000 Kč )

závodní stravování - 50 % hrazené

5 týdnů dovolené

nadstandartní lékařská péče

pracovní oblečení, obuv

firemní akce

zajištěné ubytování s příspěvkem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba - automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zručnost a flexibilitu

praxe ve výrobě není podmínkou

fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Karlovo náměstí 75
28001 Kolín
ID: 3187107   Datum zveřejnění: 17.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25200 - 28500 Kč/měsíc