Vedoucí výroby - nová hala, nový projekt

Průmyslová zóna Triangle, Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme schopné vedoucí výroby, kteří mají zkušenost z automotive. Naším klientem je menší automotive korejská společnost, která v soušasné době staví druhou výrobní halu. Jedná se o poměrně hodně mechanizovanou těžší výrobu.

  • rozjezd nové výroby (strojní zařízení, nábor členů výrobního týmu)
  • koncept štíhlé výroby
  • tvorba plánu výroby, nároků na kvalitu apod.
  • zodpovědnost za koncept údržby a následnou funkčnost strojů
  • zodpovědnost za technologické postupy, návodky a další dokumentaci potřebou pro výrobu (v součinnosti s oddělením technologie)
  • po rozjezdu zodpovědnost za plán výroby a jeho dodržení + operativní řešení problémů ve výrobě

Požadujeme:
  • VŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s řízením výroby v automotive (vzorkování, zákaznické certifikace, transfery linek apod.) alespoň tři roky
  • ochota ke služebním cestám (především na začátku)

Nabízíme

  • možnost zúčastnit se nového projektu a podílet se na nastavování výrobních linek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební auto (i k soukromým účelům)
  • 5. týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • bonusy nad rámec standardního platu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3187917  Datum zveřejnění: 14.9.2017