Top pražské call centrum. Nástupní mzda 22.000,- Kč + provize

Hlavní město Praha

Popis pozice

Jsme jedničkou v oblasti energií. Přidej se k nám a staň se i ty jedničkou v našem prodejním týmu! Právě teď máš jedinečnou šanci získat potřebnou praxi, stabilní zaměstnání a zkušenosti z férové společnosti s přátelskou firemní kulturou.

A co tě u nás bude čekat?
  • telefonický a emailový kontakt se zákazníky
  • prezentace a prodej produktů
  • vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům
  • práce s interní databází

Koho hledáme?
Energického upovídaného kolegu☺. Šanci má naprosto každý. Vítáme
i absolventy bez praxe, studenty, důchodce, maminky na rodičovské.

Co u nás získáš?
  • smlouvu na HPP (plný i zkrácený úvazek) nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech
  • nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a neomezené bonusy podle tvých výkonů
  • FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů placené dovolené, aby sis mohl/a pořádně odpočinout
  • každý den OBĚD zdarma v našem bistru
  • kávu a další občerstvení na pracovišti po celý den zcela ZDARMA, abys měl/a dostatek energie ☺
  • stolní fotbálek a příjemnou „relax“ místnost, kde se můžeš od práce odreagovat
  • dopolední a odpolední směny dle tvé preference
  • zkrácenou pracovní dobu v pátek, ať můžeš vyrazit na prodloužený víkend
  • věrnostní příplatky
  • moderní pracoviště přímo na metru

A mnoho dalšího!

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na [email protected]
a připoj se do našeho týmu spokojených prodejců.

Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat. Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3188789  Datum zveřejnění: 15.9.2017