Plánovač logistického řetězce!

Michle, Praha

Popis pozice

Umíš se pohybovat v supply chain prostředí? Troufneš si na plánování na regionální úrovni. Staň se našim plánovačem supply chain pro portfolio Laserjet v rámci pražského regionu. Poskytneme ti k tomu zázemí mezinárodní společnosti se zvučným jménem. Pošli svůj životopis a probereme detaily!

Co budeš dělat?
V této roli budeš zodpovědný za plánování dodávek tiskárenských produktů do svěřeného regionu. Budeš úzce spolupracovat s odděleními pro plánování provozu a poptávky. Jedná se o atraktivní turbulentní trh. Budeš součástí zcela nového týmu s inovativními produkty, které Ti poskytnou příležitost skutečně něco vybudovat a být součástí rozvíjejícího se odvětví. Tvé hlavní kontakty budou partneři v Asijských zemích.

Profil kandidáta

Co od tebe vyžadujeme?
Tvými vlastnostmi by měly být výborná komunikativnost, znalosti v supply chain prostředí, znalost procesů dodavatelského řetězce. Tvou silnou stránkou by měla být schopnost analytického a datového modelování. Schopnost vyjednat a správně nastavit objednávky regionálního i mezinárodního měřítka, pomocí sladění celních a obchodních procesů s tvými obchodními cíli. V neposlední řadě důkladná znalost inventarizace.
Podmínkou je alespoň 4 letá zkušenost v prostředí supply chain, vysokoškolské vzdělání v technicko-obchodním oboru a dále měl bys být vlastníkem makléřské licenci či 4-6 leté zkušenosti s obchodováním na burze.

Nabízíme

Co za to dostaneš?
Rozvineš si své dosavadní znalosti v prostředí. Staneš se významným obchodníkem a využiješ možnost pracovat u světového lídra v IT technologii, který Ti poskytne kancelář v moderním prostředí v Praze. Společnost nabízí zajímavou nabídku benefitů spolu s pružnou pracovní dobou a solidní mzdou, která bude odpovídat Tvým schopnostem a zkušenostem.
Nepropásni svou šanci a pošli svůj životopis v angličtině na [email protected] nebo volej na +420226254969.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3188947  Datum zveřejnění: 16.10.2017