Staň se nákupčím obalových materiálů!

Michle, Hlavní město Praha

Popis pozice

Umíš číst v technické dokumentaci? Pracuj jako inženýr zabývající se obstaráváním obalů pro poskytování zakázek a jejich výpočet pro tisk výrobků vyráběných v Evropě. Poskytneme Ti k tomu zázemí mezinárodní společnosti se zvučným jménem. Pošli svůj životopis a probereme detaily!

Co pozice nákupčího obnáší?
Budeš zajišťovat plynulé dodávky objednaného zboží zákazníkům. Zpracovávat objednávky v daném segmentu. Nastavíš si procesy, které zlepší kvalitu ve svěřené agendě. Staneš se zodpovědným za ověřování kvality komponentů obalů. Audituj dodavatelské procesy za účelem zajištění shody se specifikacemi výrobků a programů. Jako nákupčí kontroluješ kvalitu zakoupených materiálů během životního cyklu produktu a komunikuješ a řešíš problémy souvisejících s dodavateli.

Profil kandidáta

Co od tebe očekáváme?
Mezi tvé vlastnosti by měla patřit samostatnost a orientace na výsledek. Měl by si mít znalost výrobního procesu obalového materiálu jejich vlastností a specifikací. K Tvým silným stránkám by měla být aplikace statistických metodik pro ověřování výkonnosti produktů. Výbornou komunikační znalost angličtiny základem! Bakalářský titul v obalové technice, strojírenství, strojírenství nebo ekvivalentu 3-5 let zkušeností v oblasti balení a nákupu.

Nabízíme

Co za to dostaneš?
Rozvineš si své dosavadní znalosti nákupu v mezinárodním prostředí. Staneš se významným článkem a využiješ možnost pracovat u světového lídra v IT technologii, který Ti poskytne kancelář v moderním prostředí v Praze. Společnost nabízí zajímavou nabídku benefitů spolu s pružnou pracovní dobou a solidní mzdou, která bude odpovídat Tvým schopnostem a zkušenostem.

Nepropásni svou šanci a pošli svůj životopis v angličtině na [email protected] nebo volej na +420226254969.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3190284  Datum zveřejnění: 24.11.2017