Store manager - až 40 000,-

Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Hradec Králové, Okres Liberec

Popis pozice

Přijď si najít práci! Zveme Tě na veletrh práce ve Fashion Arena
Jsi rád mezi lidmi a umíš jim poradit? Žiješ aktuálními módními trendy, jsi milovník kosmetiky nebo sportovec? Pak je zde unikátní akce – veletrh práce Job Fair 6. – 7. října 2017. Přijď, pohovoříme si u kávy o možnostech pracovního uplatnění právě ve Fashion Arena Prague Outlet.

STORE MANAGER

Pracovní náplň
Zodpovědnost za komplexní řízení prodejny
Vedení personálu
Zaškolování nových členů
Příprava pravidelných reportů pro vedení společnosti
Komunikace se zákazníky, péče o VIP klienty
Aktivní prodej produktů
Vyřizování reklamací
Inventarizace zboží

Máš zájem? Stačí zaslat svůj životopis s kontaktem na email nebo zavolat na 800262728.
My se s tebou rádi spojíme a domluvíme termín osobního setkání dne 6. – 7. 10. 2017 v areálu Fashion Arena Prague Outlet. Vstup na akci je zcela zdarma a navíc se můžeš těšit na přátelské pohovory s námi a pro lepší nákup jsou pro tebe připraveny VIP slevové kupóny.
Máš to daleko? Do Štěrbohol tě přiveze zdarma náš autobus z Depa Hostivař.

Profil kandidáta

Váš profil
Zkušenosti na pozici store manager (v oblasti módy výhodou)
Reprezentativní osobnost
Zkušenosti s vedením týmu
Zodpovědnost, samostatnost, ctižádostivost
Umění jednat s lidmi
Vztah k módě/kosmetice/sportu
Komunikační a dobré prezentační schopnosti

Nabízíme

Nabízíme
Jistotu stabilního zaměstnání
Možnost vybrat si z velké škály pozic v různých značkách
Zajímavou práci pro prestižní značky
Fixní plat, bonusy z prodeje a slevy na firemní produkty

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3192755  Datum zveřejnění: 20.9.2017