Lehká a čistá manuální práce ve výrobě, 2. směny, Písek.

Okres Písek

Popis pozice

Hledáme větší počet pracovníků / pracovnic na práci lehčího charakteru na 2 směny !! Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v čistém prostředí, kde nemusíte nosit pracovní oděv. 25 dní dovolené, stravenky, dopravné a mnoho dalších benefitů!!

NÁSTUP IHNED!!

Dvousměnný provoz s možností přesčasů

Popis pozice:
  • montáž elektrosoučástek
  • obsluha strojů
  • práce ve stoje / v sedě dle pracovní pozice

Co od Vás očekáváme
  • spolehlivost !!!

Co Vám nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr v čistém bezprašném a tichém prostředí
  • průměrný měsíční výdělek 13.700 - 17.000 Kč
  • příplatek za práci o víkendu 100%
  • stravenky
  • po zapracování měsíční odměny a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu (dobrá dostupnost MHD - autobus staví přímo před firmou)

Kontakt: 739 343 024, 702 153 284. Navštívit nás můžete také v kanceláři Manpower, Žižkova 182, Písek (nad hlavní poštou).

Kompletní seznam volných pozic naleznete na www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3195268  Datum zveřejnění: 22.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13000 - 17000 Kč/měs.