Slévárna muži - až 25 000,- v Brembu!

Na Rovince 875, Ostrava Hrabová, Okres Ostrava

Popis pozice

Hledáme nové kolegy do společnosti Brembo v Ostravě - Hrabové, která je evropskou jedničkou ve vývoji a výrobě brzd do aut světových značek.
Pokud máš zkušenosti s broušením, litím, finální kontrolou a nevadí ti práce v nepřetržitém provozu, hledáme právě tebe! Nástup je možný ihned, a tak nám neváhej zaslat životopis.

  • min. věk 18 let
  • ochotu práce v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční, 12hodinnové směny)
  • fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
  • praxe z výrobní společnosti

Nabízíme

  • základní mzda je 110 Kč/hod. + příplatky za riziko, nepřetržitý provoz, docházku, výkonnostní bonus a příspěvek na dopravu
  • práce přesčas přes týden + 25%, o víkendu + 40%
  • benefit závodního stravování
  • smlouvu na HPP
  • po 6. měsících možnost přechodu do kmenového stavu společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3196782  Datum zveřejnění: 6.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21.000-25.000