Podílej se s námi na výrobě cukrovinek - Operátor výroby

Okres Benešov

Popis pozice

Do našeho zkušeného týmu sháníme nového kolegy na pozice operátora do výroby. Není to ale ledajaká výroba, právě vy se můžete podílet na výrobě nejoblíbenějších bonbonů Skittles.

Vaší náplní práce bude dohled na výrobu cukrovinek, při kterém Vám bude pomáhat počítač, který budete zároveň i obsluhovat.

Profil kandidáta

Jediné co od Vás budeme požadovat bude docházka na směnný provoz. Pokud nemáte s výrobou žádné velké zkušenosti, tak se nemusíte bát, na všem Vás důkladně zaučíme. :)

Nabízíme

Za vaši dobře odvedenou práci získáte “sladkou odměnu” 29.700 Kč a to není vše! Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Můžete se těšit na masáže, pedikůru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování ( výběr z několika jídel), svozové autobusy zdarma a další různé zajímavosti!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3197576  Datum zveřejnění: 26.10.2017