IT manager - menší výrobní společnost

okres Teplice, Ústecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, menší výrobní společnost v okrese Teplice, hledáme z důvodu rozšíření týmu vhodné uchazeče na pozici IT manager.

Koho hledáme?
Člověka, který má v ideálním případě delší zkušenost s IT ve výrobní společnosti a zároveň má ambice vést menší tým lidí.

Kromě vedení týmu se však i nadále bude věnovat činnostem jako:
  • správa počítačových stanic
  • pomoc uživatelům
  • objednávání a update HW
  • instalace a administrace SW
  • správa mobilních telefonů
  • starost o intranet a další podobné činnosti, které má ajťák ve výrobní firmě na starosti

Co požadujeme?
  • Min. SŠ s maturitou, ideálně v oboru
  • praxi v oblasti podnikového IT alespoň dva roky
  • znalost principu fungování podnikových IS
  • všeobecnou orientaci v oboru
  • schopnost domluvit se anglicky
  • ŘP sk. B a ochotu vypravit se jednou za čas na centrálu společnosti do zahraničí

Nabízíme

  • velmi příjemné pracovní prostředí (menší firma, mimo automotive, dobré vztahy, nízká fluktuace a spokojení kolegové)
  • možnost posunout se na vedoucí pozici
  • zaškolení v zahraničí
  • nad rámec platu výkonnostní bonus
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3199970  Datum zveřejnění: 27.9.2017